MINI Electric
Mini 33Kwh Facelift | Stoelverwarming | LED | Camera
Direct kopen, basisprijs: € 16.850,-
Direct kopen, basisprijs
€ 16.850,-
LEASEPRIJS: € 277,72 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.370,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | MINI Electric |
|---|---|
| Uitvoering: | Mini 33Kwh Facelift | Stoelverwarming | LED | Camera |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Zero Emission |
| Bouwjaar: | 4 mei 2021 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 72.072 km |
| Aantal zitplaatsen: | 4 |
| Aantal deuren: | 3 |
| Brandstof: | Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | groen |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 277,72 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 16.850,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | P-006-ZG |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 435 kg |
| Gewicht: | 1.340 kg |
| Wielbasis: | 250 cm |
| Hoogte: | 1.432 cm |
| Breedte: | 173 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.775 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Regensensor
- Airconditioning
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- In hoogte verstelbaar stuur
- Exterieur
- Achterruitwisser
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dakspoiler
- Dimlichten automatisch
- LED achterlichten
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 16"
- Parkeersensor achter
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Infotainment
- DAB
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Navigatiesysteem full map
- WiFi
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Airco automatisch
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Buitentemperatuurmeter
- Comfortstoel(en)
- Elektrische ramen voor
- Kunstlederen/stof bekleding
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Zwarte glans (piano)lak interieur afwerking
- verstelbare stuurkolom
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarm klasse 3
- Alarmsysteem
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Grootlichtassistent
- Hill hold functie
- Verkeersbord detectie
- Airbags
- Alarm
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Apple Carplay/Android Auto
- Autonomous Emergency Braking
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Connected services
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) voor
- Keyless start
- Oplaadmogelijkheid
- Passagiersairbag
- Sfeerverlichting
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Zij airbag(s) voor